Хутір Савки

Музики

Почуйте ту саму музику, яку слухали колись. Завдяки роботі професійних етнографів та фольклорних колективів у вас є така можливість.

українське село, музичний гурт
музики, ремесла, музей побуту
відпочинок під києвом з дітьми, цікаві місця під києвом, шкільні екскурсії, музей для дітей, українське село
Пориньте у магію свята

Відчуйте, яким було свято у XVIII ст. Слухайте ту ж іннструментальну музику, яку слухали тоді. Відкрийте для себе нові пісні, справжні перлини фольклору, збережені для наших поколінь етно-музикантами.

Та, зрештою, розважтесь у доброму танці. Влаштуйте собі свято мрії!

Веснянка

1
Фольклорний гурт села з Нові Петрівці. Вдалими жартами додасть веселощів на Дні народженні чи весіллі, заспіває з вами ваших улюблених пісень та заграє запальних мелодій до танцю. Традиційний склад: 4 голоси та 4 виконавці: баян, скрипка і два бубни.
За виступ 30 хв.
від 1099,00 ₴

Рожаниця

2
Дівчата з «Рожаниці» виконують пісні, танці й обряди, які самі ж і записують від безпосередніх носіїв народної традиції. Це переважно український фольклор Слобожанщини, Полісся, Поділля, Центральної України та пісні ближнього зарубіжжя.

Гурт допоможе поринути в атмосферу календарних українських свят: Різдво, Маланка, Масляна, Купало. Або ж побутових свят та родинних обрядів: весілля, вечорниці, похрестини, пострижини і т.і.

Їх музика віднесе вас у світ архаїчних часів, де ви дізнаєтеся багато цікавого з історії побуту та дозвілля українського народу. «Рожаниця» випускає власні кліпи, бере участь у численних фестивалях, як то «Країна Мрій», «Canada's National Ukrainian Festival», "Ukrainian Village Voices" та просто робить кожне свято незабутнім.
За виступ 30 хв.
від 1999,00 ₴
Як працюємо?
Як дістатись?

Ми — невеликий родинний музей, тому не маємо графіку, працюємо за попереднім замовленням і проводимо екскурсії з частуванням для гуртів від 4-х до 40 гостей.

с. Нові Петрівці,
вул. Святослава Князя, 50
+38 067 593 11 00 — пан Савка
Вдячні всім, хто попереджає про свій візит.
Що люди кажуть?
Якою видалась ця сторінка: корисною, чи незрозумілою?