закрыть
Вітаємо!

Приєднуйтесь до нас на facebook!

Угода користувача

Умови поширення матеріалів сайту

ЧільнаУгода користувача

Навіщо дотримуватись умов ліцензії?

Козацький хрест у сінях дворянської хати. Хутір Савки.

Дія авторського права поширюється на тексти, ілюстрації, фотографії, відео, мультимедійні матеріали, програмний код сайту та його дизайн, рекламні матеріали та інші результати творчості, що набули матеріальної форми і містяться на Сайті.

З

авдяки засобам Всесвітньої Мережі ми маємо змогу поширювати будь-яку інформацію. Але авторське право виникло задовго до створення Інтернету. Воно захищає результати творчості, що набули матеріальної форми, такі, як книги, частина музичних записів, комп’ютерних програм, сценарії, картини, фотографії, або кіно.

Відтак, аби обмежити випадки неправомірного поширення об’єктів авторського права у мережі Інтернет люди попіклувались про створення ліцензії Creative Commons з різними ступенями захисту. Її суть полягає у тому, щоб дотримуючись певних нескладних правил, можна було цілком законно поширювати в Інтернеті будь-які публічні твори, не заборонені законом.

Дотримуючись ліцензії ви по-перше не порушуєте закону, а по-друге виражаєте у такий спосіб свою повагу людям, які витратили енергію на створення чогось нового. Погодьтесь, усі ми хочемо читати захоплюючі тексти, милувати око приємним візуальним середовищем та слухати якісну музику. То чому б не сприяти визнанню творців, чиї роботи ви вподобали?

Визнання заохочує творчість, а цуплення навпаки — пригнічує.

Докладніше про ліцензію

Зокрема на Сайті діє ліцензія Creative Commons: Із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів 3.0, англ. Creative Commons Attribution NonCommercial NoDerivs 3.0 (CC BY-NC-ND).

Cc.logo.circle.svg Cc-by new.svg Cc-nc.svg Cc-nd.svg

Ви можете вільно:

Ділитися — копіювати і розповсюджувати матеріали у будь-якому вигляді чи форматі.

Ліцензіар не може відкликати ці дозволи, доки ви дотримуєтесь умов ліцензії.
За таких умов:

Козацький хрест у сінях дворянської хати. Хутір Савки.   —   слід зберігати посилання на автора у визначеній ним формі (Attribution);

Козацький хрест у сінях дворянської хати. Хутір Савки.   —   не використовувати твір з комерційною метою (Noncommercial);

Козацький хрест у сінях дворянської хати. Хутір Савки.   —   не змінювати — переробляти чи розвивати твір (NoDerivs).

Визначеною автором формою є гіперпосилання (активне клікабельне посилання) на Сайт, або певну його сторінку.

На що поширюється дія ліцензії?

Варто зазначити, що дія ліцензії розповсюджується виключно на Інтернет.

Використання наших творів де-ін-де, крім Інтернету, можливе лише за поперенім погодженням з нами.

Загалом ми переконані, що гості нашого сайту та музею з повагою ставляться до інтелектуальної власності і дотримуються вимог діючого українського та міжнародного законодавства «Про авторські права…».

Вказаний захист стосується усіх текстів, зображень, мультимедійних матеріалів, програмного коду сайту та його дизайну, а також інших об’єктів авторського права, що містяться на Сайті.

Всі права на графічні, текстові, музичні та інші матеріали, представлені на сайті, належать їх законним власникам.

Ліцензія CC BY-NC-ND дозволяє лише завантажувати матеріали Сайту й ділитися ними з іншими за умови збереження гіперпосилань на Сайт. Ця ліцензія не дозволяє змінювати твір чи використовувати його з комерційною метою.

Якщо матеріал не є нашим власним твором ми завжди намагаємось вказувати першоджерело. Проте іноді віднайти автора є неможливо. Якщо вам вдалось ідентифікувати автора твору — повідомте нас, будемо вам за те вдячні.

Якщо ви є автором матеріалів або власником авторських прав на них, але ваше авторство не було вказане або ви заперечуєте їх використання на сайті — будь ласка напишіть нам.

 

 

Красно дякуємо!